X 20
Bugun...



Ümit Horzum ,Durmuş Yavuz ve Osman Ersoysal İl Encümeni Seçildi…

Olağanüstü Toplantıda Ümit Horzum Durmuş Yavuz ve Osman Ersoysal İl Encümeni Seçildi… Uşak İl Genel Meclisi gündemindeki maddeleri görüşmek üzere olağanüstü toplandı. Bütün dünyayı etkisini altına alan Korona virüs salgını Uşak İl Genel Meclisinde de olağanüstü önlemler alınmasına neden oldu. Meclis üyeleri salona girişte termal kamera ile tarandı, bütün üyeler maske takarken bazı üyelerin eldiven kullandığı bazılarının ise buna gerek duymadı. Üyeler görüşme süresince sosyal mesafeyi gözeten bir nizamda oturdu.

facebook-paylas
Güncelleme: 07-04-2020 22:03:52 Tarih: 07-04-2020 20:29

 Ümit Horzum ,Durmuş Yavuz ve Osman Ersoysal İl Encümeni Seçildi…

UŞAK İL GENEL MECLİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI

Uşak İl Genel Meclisi olağanüstü önlemler dahilinde olağanüstü bir toplantı gerçekleştirdi.

Olağanüstü Toplantıda Ümit Horzum Durmuş Yavuz ve Osman Ersoysal İl Encümeni Seçildi…

  Uşak İl Genel Meclisi gündemindeki maddeleri görüşmek üzere olağanüstü  toplandı. Bütün dünyayı etkisini altına alan Korona virüs salgını Uşak İl Genel Meclisinde de olağanüstü önlemler alınmasına neden oldu. Meclis üyeleri salona girişte termal kamera ile tarandı, bütün üyeler maske takarken bazı üyelerin eldiven kullandığı bazılarının ise buna gerek duymadı. Üyeler görüşme süresince sosyal mesafeyi gözeten bir nizamda oturdu.

Mecliste özel gündem maddeleri görüşülüp karara bağlandıktan sonra encümen ve komisyon seçimleri yapıldı .

Encümen seçimleri için Ak parti grubunun önerdiği ümit horzum,Durmuş Yavuz ve osman ersoysal seçildiler ve daha sonrada...

Meclisin Nisan ayı olağanüstü birleşiminde şu konular görüşülerek karara bağlandı;

1. Yoklama ve Açılış.

2. idaremizin bir önceki yılma ait Denetim Komisyonu Raporu hakkında bilgi verilmesi.

3. Dokuyan Eller Halı Kilim Atölyesinin İdaremizin ortağı bulunduğu Uşak Termal Turizm Tekstil Mad. İnş. San. ve Tic. A. Ş.’ ne devrinin görüşülmesi.

4. Uşak İl Özel İdaresi Disiplin Amirleri Yönetmeliği değişikliği hakkında;

a) Plan ve Bütçe Komisyonunca hazırlanan raporun görüşülmesi.

b) Hukuk ve idari işler Komisyonunca hazırlanan raporun görüşülmesi.

5. İI Genel Meclisi Üyeleri ve Encümen Üyeleri Huzur Hakları ve Diğer Sosyal Hakları ödenek kalemlerinin İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü bünyesine aktarılması hakkında Plan ve Bütçe Komisyonunca hazırlanan raporun görüşülmesi.

6. Sulama Tesislerinin İşletme, Bakım ve Yönetim Hizmetlerinin Devri hakkında;

a) Plan ve Bütçe Komisyonunca hazırlanan raporun görüşülmesi.

b) Tarım ve Diğer Hizmetler Komisyonunca hazırlanan raporun görüşülmesi.

7. İlimizde Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda engellilere yönelik yapılan ve yapılabilecek çalışmaların yenide incelenmesi hakkında;

a) Engelliler ve İnsan Hakları Komisyonunca hazırlanan raporun görüşülmesi.

b) Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonunca hazırlanan raporun görüşülmesi.

8. İl Genel meclis üyeleri arasından il Encümenine 3 adet üyenin gizli oyla seçilmesi,

9. ihtisas Komisyonlarına iş’ arî oyla üye seçilmesi:

a) Plan ve Bütçe Komisyonu

b) İmar ve Bayındırlık Komisyonu

c) Hukuk ve idari işler Komisyonu

d) Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonu

e) Çevre ve Sağlık Komisyonu

f) Tarım ve Diğer Hizmetler Komisyonu

g) Araştırma ve Geliştirme Komisyonu

h) Engelliler ve İnsan Hakları Komisyonu

I) Uşak Turizm Tanıtım ve Sivil Toplum Kuruluşlarıyla İşbirliği Komisyonu

10. İl Genel Meclisinin 2020 yılına ait bir aylık tatilinin belirlenmesinin görüşülmesi.

11. Kapanış.

İl Genel Meclisi Mayıs ayında tatil yapacak.  Gündemin 9. Maddesinde yer alan komisyonlara seçilen üyeler isi şu şekilde; 

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

1- NURİ DEMİR

2- DURMUŞ YAVUZ

3- OSMAN ERSOYSAL

4- YAŞAAR BOZKIR

5- ENGİN ÖZCAN

6- SELİM SAKA

7- AYŞEGÜL OBALI

HUKUK VE İDARİ İŞLER KOMİSYONU

1- OSMAN ERSOYSAL

2- ALİ IŞIK

3- DURMUŞ YAVUZ

4- KÜRŞAT CEYLAN

5- YILMAZ BAŞAKÇI

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

1- ALİ IŞIK

2- ABDULKADİR KILINÇ

3- ALİ DİNÇ

4- ENGİN ÖZCAN

5- YILMAZ BAŞAKÇI

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU

1- ABDULKADİR KILINÇ

2- ALİ DİNÇ

3- MEHMET ASLAN

4- ŞEFİKA TOSUN

5- EMİN TOPLU

6- ERDAL TÜRKAY

7- İSMAİL ÇAVUŞ

EĞİTİM, KÜLTÜR VE SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU

1- ALİ DİNÇ

2- OSMAN ERSOYSAL

3- ALİ IŞIK

4- EMİN TOPLU

5- AYŞEGÜL OBALI

TARIM VE DİĞER HİZMETLER KOMİSYONU

1- MEHMET ASLAN

2- YAŞAR BOZKIR

3- ÜMİT HORZUM

4- ERDAL TÜRKAY

5- İSMAİL ÇAVUŞ

ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME KOMİSYONU

1- ŞEFİKA TOSUN

2- MEHMET ASLAN

3- TÜRIK ÇORUK

4- KÜRŞAT CEYLAN

5- AYŞEGÜL OBALI

UŞAK TURZİM TANITIM VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIYLA İŞ BİRLİĞİ KOMİSYONU

1- DURMUŞ YAVUZ

2- ÜMİT HORZUM

3- ŞEFİKA TOSUN

4- SELİM SAKA

5- YILMAZ BAŞAKÇI

ENGELLİLER VE İNSAN HAKLARI KOMİSYONU

1- YAŞAR BOZKIR

2- ÜMİT HORZUM

3- TARIK CORUK

4- ENGİN ÖZCAN

5- İSMAil ÇAVUŞ

 



HABER VİDEOSU








Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER DÜNYA Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Trabzonspor 26 15 3 8 59 28 53 +31
2 Başakşehir FK 26 15 3 8 50 25 53 +25
3 Galatasaray 26 14 4 8 44 20 50 +24
4 Sivasspor 26 14 5 7 47 29 49 +18
5 Beşiktaş 26 13 8 5 40 32 44 +8
6 Alanyaspor 26 12 7 7 44 25 43 +19
7 Fenerbahçe 26 11 8 7 46 34 40 +12
8 Göztepe 26 10 9 7 31 30 37 +1
9 Gaziantep FK 26 8 10 8 36 41 32 -5
10 Denizlispor 26 8 11 7 26 34 31 -8
11 Antalyaspor 26 7 10 9 29 43 30 -14
12 Gençlerbirliği 26 7 12 7 33 44 28 -11
13 Kasımpaşa 26 7 14 5 38 50 26 -12
14 Konyaspor 26 5 10 11 21 33 26 -12
15 Yeni Malatyaspor 26 6 13 7 38 40 25 -2
16 Çaykur Rizespor 26 7 15 4 26 44 25 -18
17 MKE Ankaragücü 26 5 13 8 23 45 23 -22
18 Kayserispor 26 5 14 7 28 62 22 -34
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 28 15 5 8 38 23 53 +15
2 BB Erzurumspor 28 13 7 8 30 22 47 +8
3 Bursaspor 28 14 7 7 43 35 46 +8
4 Adana Demirspor 28 12 7 9 55 35 45 +20
5 Akhisarspor 28 12 7 9 36 31 45 +5
6 Fatih Karagümrük 28 11 7 10 40 34 43 +6
7 Altay 28 11 7 10 36 30 43 +6
8 Ümraniyespor 28 11 10 7 39 39 40 0
9 Giresunspor 27 10 9 8 30 33 38 -3
10 Keçiörengücü 28 8 9 11 21 22 35 -1
11 Balıkesirspor 28 8 9 11 30 33 35 -3
12 Menemenspor 28 9 11 8 32 38 35 -6
13 İstanbulspor 27 7 8 12 38 34 33 +4
14 Altınordu 28 7 11 10 32 39 31 -7
15 Boluspor 28 4 11 13 24 36 25 -12
16 Osmanlıspor FK 28 6 13 9 32 42 24 -10
17 Adanaspor 28 3 14 11 26 42 20 -16
18 Eskişehirspor 28 7 16 5 32 46 17 -14
Takım O G M B A Y P AV
1 Samsunspor 28 23 1 4 64 11 73 +53
2 Manisa FK 28 19 3 6 79 31 63 +48
3 Hekimoğlu Trabzon 28 17 7 4 51 34 55 +17
4 Sancaktepe FK 28 16 8 4 51 23 52 +28
5 İnegölspor 28 13 9 6 41 30 45 +11
6 Afjet Afyonspor 28 13 11 4 47 30 43 +17
7 Tarsus İdman Yurdu 28 14 13 1 45 39 43 +6
8 Pendikspor 28 11 10 7 40 39 40 +1
9 Sarıyer 28 11 10 7 34 33 40 +1
10 Zonguldak Kömürspor 28 9 10 9 35 37 36 -2
11 Çorum FK 28 11 14 3 36 42 36 -6
12 Hacettepe Spor 28 11 15 2 37 48 35 -11
13 1922 Konyaspor 28 9 13 6 38 45 33 -7
14 Kırklarelispor 28 8 11 9 25 41 33 -16
15 Başkent Akademi FK 28 9 15 4 37 41 31 -4
16 Amed Sportif 28 7 14 7 28 46 28 -18
17 Gümüşhanespor 28 7 17 4 31 57 25 -26
18 Şanlıurfaspor 28 0 27 1 10 102 14 -92
Takım O G M B A Y P AV
1 Serik Belediyespor 28 16 5 7 49 24 55 +25
2 24Erzincanspor 28 14 4 10 47 22 52 +25
3 68 Aksaray Belediyespor 28 14 6 8 43 27 50 +16
4 1928 Bucaspor 28 14 7 7 47 34 49 +13
5 Artvin Hopaspor 28 12 5 11 38 21 47 +17
6 Düzcespor 28 12 6 10 32 18 46 +14
7 Karaköprü Belediyespor 28 10 6 12 25 22 42 +3
8 Çatalcaspor 28 9 5 14 39 28 41 +11
9 Silivrispor 28 8 6 14 37 31 38 +6
10 Sultanbeyli Bld. 28 9 8 11 33 27 38 +6
11 Kızılcabölükspor 28 8 8 12 39 37 36 +2
12 Yomraspor 28 9 10 9 28 30 36 -2
13 52 Orduspor FK 28 7 7 14 21 20 35 +1
14 Çankaya FK 28 9 12 7 33 37 34 -4
15 Şile Yıldızspor 28 6 11 11 23 30 29 -7
16 Erzin Spor Kulübü 28 6 12 10 27 34 28 -7
17 Tokatspor 28 1 23 4 16 66 7 -50
18 Manisaspor 28 1 24 3 16 85 0 -69
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 12/06/2020 Başakşehir FK vs Alanyaspor
 12/06/2020 Beşiktaş vs Antalyaspor
 12/06/2020 Çaykur Rizespor vs Galatasaray
 12/06/2020 Fenerbahçe vs Kayserispor
 12/06/2020 Gaziantep FK vs MKE Ankaragücü
 12/06/2020 Gençlerbirliği vs Konyaspor
 12/06/2020 Göztepe vs Trabzonspor
 12/06/2020 Sivasspor vs Denizlispor
 12/06/2020 Yeni Malatyaspor vs Kasımpaşa
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 12/06/2020 Adana Demirspor vs Osmanlıspor FK
 12/06/2020 Altay vs Akhisarspor
 12/06/2020 Balıkesirspor vs Menemenspor
 12/06/2020 BB Erzurumspor vs Eskişehirspor
 12/06/2020 Boluspor vs Altınordu
 12/06/2020 Giresunspor vs Adanaspor
 12/06/2020 İstanbulspor vs Hatayspor
 12/06/2020 Keçiörengücü vs Bursaspor
 12/06/2020 Ümraniyespor vs Fatih Karagümrük
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 12/06/2020 Bandırmaspor vs Kahramanmaraşspor
 12/06/2020 Bayburt Özel İdare Spor vs Sivas Belediyespor
 12/06/2020 Eyüpspor vs Van Spor
 12/06/2020 Kastamonuspor vs Etimesgut Belediyespor
 12/06/2020 Kırşehir Belediyespor vs Ergene Velimeşe
 12/06/2020 Niğde Anadolu FK vs Bodrumspor
 12/06/2020 Sakaryaspor vs Kardemir Karabükspor
 12/06/2020 Tuzlaspor vs Uşak Spor
 19/06/2020 Ankara Demirspor vs Tuzlaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 12/06/2020 Çankaya FK vs Tokatspor
 12/06/2020 Düzcespor vs Manisaspor
 12/06/2020 Erzin Spor vs Artvin Hopaspor
 12/06/2020 Karaköprü Belediyespor vs Serik Belediyespor
 12/06/2020 Silivrispor vs 52 Orduspor FK
 12/06/2020 Şile Yıldızspor vs Kızılcabölükspor
 12/06/2020 1928 Bucaspor vs Sultanbeyli Bld.
 12/06/2020 24Erzincanspor vs Yomraspor
 12/06/2020 68 Aksaray Belediyespor vs Çatalcaspor
nöbetçi eczaneler
YAZARLAR
resmi ilanlar

Web sitemize nasıl ulaştınız?


GÜNLÜK BURÇ
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI